Přespávačka

Ze 17. na 18. dubna přespala 1. C ve škole a vydala se do vesmíru! Pro děti paní učitelka  objednala mobilní planetárium, kde děti fascinovala poutavá vesmírná prezentace.

Pak jsme si pochutnali na pizze, plnili vesmírné úkoly a odvážně prošli stezkou odvahy, bez jediné slzy! Ráno jsme společně posnídali, zahráli si pár her a rodiče si nadšené děti vyzvedli.

Děti se nadšeně ptaly,  kdy bude další přespávačka  a my se už teď těšíme na další dobrodružství!