| 10. červen 2018 |

Výzva pro podání žádosti o podporu z Fondu pomoci dětem

Dopis rodičům

Statut Fondu pomoci dětem

Výzva Fondu pomoci dětem

Žádost z Fondu pomoci dětem

| 3. červen 2018 |

Informace pro rodiče – zkrácení vyučování

Vzhledem k přetrvávajícím vysokým teplotám jsou v týdnu od 4. 6. do 8. 6. 2018 odvolány 6. vyučovací hodiny i odpolední vyučování.

Schůzka se zákonnými zástupci žáků budoucích 6. ročníků

7. 6. 2018 v 17:00 se koná v jídelně ZŠ informační schůzka pro zákonné zástupce žáků budoucích 6. ročníků (představení TU, informace o adaptačním kurzu, rozdělení do tříd ap.).

Výběrové řízení do 6. ročníku RVMI

V příloze jsou zveřejněny výsledky výběrového řízení do 6. ročníku RVMI, které se konalo 23. 5. 2018.
Žádáme zákonné zástupce přijatých žáků, kteří nejsou z naší školy, aby obratem potvrdili nástup e-mailem na adresu laluhova@zs-stupkova.cz a zaslali vyplněnou a podepsanou žádost o přestup na ZŠ Stupkova.
Vážení zákonní zástupci, pokud Vaše dítě nebylo přijato do třídy RVMI, ale trvá Váš zájem o naši školu, je nutno poslat stejnou žádost o přestup do třídy bez rozšířené výuky.

Výsledky výběrového řízení

Žádost o přestup na ZŠ Stupkova

| 29. květen 2018 |

Veletrhu sociálních a souvisejících služeb

V pátek 18. 5. 2018 se žáci tříd 6. B a 6. C zúčastnili Veletrhu sociálních a souvisejících služeb, který se konal na Horním náměstí v Olomouci. Jeho součástí byla soutěž pětičlenných družstev v netradičních disciplínách (zvukové pexeso, jízda na invalidním vozíku, oblékání košile jednou rukou,…). Tým třídy 6. B vybojoval 4. místo, žáci 6.C obsadili 5. místo.

(Kategorie: Akce)